اطلاعیه مهم سامانه پژوهشیار (قابل توجه دانشجویان تحصیلات تکمیلی)
به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز کارشناسی ارشد می رساند بنا بر بخشنامه سازمان مرکزی کلیه امور تعیین موضوع، انتخاب استاد راهنما و مشاور و دفاع از پایان نامه و رساله لزوما در سامانه پژوهشیار صورت می گیرد. لذا ضروری است کلیه دانشجویانی تحصیلات تکمیلی در این سامانه ثبت نام و مراحل لازم را طی کنند. دانشجویان محترمی که قصد دفاع از پایان نامه تا شهریور ماه سال جاری دارند ضروری است در اسرع وقت و حداکثر ظرف مدت یک هفته در این سامانه ثبت نام کرده و پروپوزال خود را ثبت و از طریق مدیران محترم گروه پیگیری کنند. در صورت عدم ثبت نام به موقع در سامانه، هرگونه عواقب بعدی بر عهده دانشجو خواهد بود. برای مشاهده فیلم های آموزشی سامانه پژوهشیار به آدرس زیر مراجعه فرمایید: http://ris.iau.ac.ir فیلم های آموزشی سامانه پژوهشیار معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامي واحد طبس
نوع آگهي : اطلاعيه آموزشي تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ زمان : ۰۸:۱۱ كاربر : webadmin بازديد : ۴۸۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ زمان ويرايش : ۰۸:۱۴ كاربر : webadmin

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق طبس

دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

۱۱ جمادی الثانیة ۱۴۴۲ قمري

۲۵ ژانويه ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۱۸
طلوع آفتاب ۰۶ : ۴۳
اذان ظهر ۱۱ : ۵۵
غروب آفتاب ۱۷ : ۰۷
اذان مغرب ۱۷ : ۲۶
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۱۲
انتخاب شهر