شرایط ثبت نام ورودی های جدید ( مهر ماه ۹۹ )
با توجه به مصوبه جلسه مورخ ۲۴ تیر ۹۹ شورای سنجش و پذیرش در خصوص زمانبندی جدید ثبت نام و اعلام نتایج رشته / محل‌های با پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی، ثبت‌نام و انتخاب رشته برای آن دسته از رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته که پذیرش آنها صرفاً براساس سوابق تحصیلی است از روز یکشنبه مورخ ۵ مردادماه آغاز و تا پایان روز یکشنبه مورخ ۲ شهریور ادامه خواهد داشت. داوطلبان می‌توانند از روز یکشنبه ۵ مرداد ماه با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی ، در صورت تمایل و داشتن شرایط نسبت به تهیه کارت اعتباری، ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ زمان : ۰۷:۵۸ كاربر : webadmin بازديد : ۲۲۶
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ زمان ويرايش : ۰۷:۴۸ كاربر : webadmin

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق طبس

دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

۱۱ جمادی الثانیة ۱۴۴۲ قمري

۲۵ ژانويه ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۱۸
طلوع آفتاب ۰۶ : ۴۳
اذان ظهر ۱۱ : ۵۵
غروب آفتاب ۱۷ : ۰۷
اذان مغرب ۱۷ : ۲۶
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۱۲
انتخاب شهر