در گرامیداشت هفته ناجا صورت گرفت دیدار رییس و پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس با فرماندهی انتظامی شهرستان

در گرامیداشت هفته ناجا صورت گرفت دیدار رییس و پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس با فرماندهی انتظامی شهرستان به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس بمناسبت هفته نیروی انتظامی ریاست و مسوولین این واحد دانشگاهی با حضور در فرماندهی انتظامی شهرستان از خدمات و زحمات مجموعه انتظامی شهرستان در تامین نظم و امنیت بویژه در حیطه مراکز آموزش عالی تقدیر و تشکر نمودند.سرهنگ علیپور فرمانده انتظامی شهرستان نیز با ارائه گزارشی از عملکرد و اقدامات پیشگیرانه آن فرماندهی بر همکاری همه دستگاههای اجرایی و اقشار مردم در جهت تامین آرامش و برقراری نظم شهرستان و نیز آمادگی نیروی انتظامی بر تعامل بیش از پیش با دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس تاکید کرد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ زمان : ۰۹:۱۰ كاربر : webadmin بازديد : ۶۴

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق طبس

جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸

۸ ربیع الثانی ۱۴۴۱ قمري

۶ دسامبر ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۵
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۲
اذان ظهر ۱۱ : ۳۳
غروب آفتاب ۱۶ : ۳۴
اذان مغرب ۱۶ : ۵۳
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۵۰
انتخاب شهر