همایش انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون سراسری دانشگاهها و موسسات آموزش عالی شهرستان برگزار گردید.

با هدف آشنایی بیشتر داوطلبین مجاز به انتخاب رشته ،همایشی با مشارکت موسسه آموزشی گاج و مشارکت پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال تحصیلی 99-98 و همراهی خانواده های آنان در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار گردید.

دکتر محسن جلالی مجیدی عضو هیات علمی گروه مدیریت و حسابداری این واحد دانشگاهی در سخنانی با اشاره به اهمیت و جایگاه رفیع دانشگاه و محیطهای علمی،ضمن تبریک به داوطلبین مجاز به انتخاب رشته نکاتی را در خصوص رشته ها و ظرفیتهای موجود این واحد دانشگاهی به اطلاع حاضرین رساند.

در ادامه دکتر امیر مرتاضی مدرس دانشگاه و مشاور انتخاب رشته نیز با یادآوری حساسیت بالای انتخاب رشته و سرنوشت ساز بودن آن از داوطلبین خواست در فرصت باقیمانده با مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته نسبت به انتخاب کد رشته محل های مورد علاقه خود اقدام نمایند.پاسخ به سوالات داوطلبین و شرح چگونگی انتخاب رشته دقیق نیز از جمله سخنان دکتر مرتاضی بود.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ زمان : ۱۶:۲۹ كاربر : webadmin بازديد : ۴۱۷
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ زمان ويرايش : ۱۶:۳۳ كاربر : webadmin

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق طبس

سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹

۲۱ ذی حجّه ۱۴۴۱ قمري

۱۱ آگوست ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۳۲
طلوع آفتاب ۰۶ : ۰۲
اذان ظهر ۱۲ : ۴۷
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۳
اذان مغرب ۱۹ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۰۰ : ۰۳
انتخاب شهر